Venantas Lašinis Estijoje finišavo 13-as

Dviračių lenktynių „Tour of Estonia“, kurioms suteikta UCI pirma kategorija, pirmajame etape (186,7 km) penktadienį Lietuvos rinktinės narys Venantas Lašinis iš „Klaipėdos“ ekipos finišavo 13-as.

Pergalę iškovojo prancūzas Rudy Barbier („Israel Cycling Academy“) – 4 val. 23 min. 49 sek. (vid. greitis – 42,46 km/h).

Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-64 vietas užėmusiems dviratininkams.

Kiti du rinktinei atstovaujantys „Klaipėdos“ dviratininkai Rojus Adomaitis ir Justas Beniušis užėmė atitinkamai 23-ią ir 53-ią vietas. Darijus Džervus finišavo 19-as, Povilas Šideikis – 24-as, Erikas Šidlauskas – 47-as, o Lukas Talačka (+13 sek.) – 75-as.

Lyderio poziciją išsaugojo prologą laimėjęs austras Matthias Brandle („Israel Cycling Academy“). Iš Lietuvos rinktinės bendrojoje įskaitoje aukščiausią vietą užima V. Lašinis (+21 sek.). Jis klasifikuotas yra 25-as. J. Beniušis (+26 sek.) užima 38-ą, o R. Adomaitis (+36 sek.) – 60-ą vietas.

V. Lašinis jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje yra aštuntas.

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir du etapai, pradėjo 90 dviratininkų iš 14 komandų ir 21 šalies. Šeštadienį varžybų dalyviai Tartu mieste įveiks 172,8 km (18 ratų po 9,6 km).