• Lietuvos

Naujienos

Venantas Lašinis ir Justas Beniušis keliasi į UCI III diviziono komandą

Du „Klaipėdos“ komandai atstovavę dviratininkai Venantas Lašinis ir Justas Beniušis pasirašė sutartis su Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) trečiojo diviziono komanda „Lviv ICPC“, kuri registruota Ukrainoje. Šios komandos bazė įsikūrusi Belgijoje. 

Venantas Lašinis ir Justas Beniušis. Foto: Tomas Gaubys

Kaip praneša ldsf.lt, „Lviv ICPC“ komandą turėtų sudaryti 16 dviratininkų. Jau skelbiama, kad ekipai atstovaus trys Šveicarijos, du Lietuvos ir po vieną Vokietijos, Portugalijos bei Liuksemburgo dviratininką. Komandai vadovaus belgas Luc Schuddinck, kuris dirbo Lenkijos „Mroz“ ekipoje, kai jai atstovavo Raimondas Rumšas (1996-1999 metais). Pirmoji komandos stovykla numatyta kitų metų vasarį Ispanijoje.

„Džiugu, kad mūsų įdėtas darbas davė vaisių. Džiaugiamės, kad „Klaipėdos“ komanda šių metų Lietuvos čempionato grupinių lenktynių prizininkams Venantui ir Justui tapo tramplinu į aukštesnį lygį. Svarbiausia, kad jiems būtų užtikrintas geras varžybų kalendorius. Tik tada jie galės tobulėti toliau“, – sakė „Klaipėdos“ komandos vadovas Vaclovas Šiugždinis. 

J. Beniušis „Klaipėdai“ atstovavo nuo 2017 metų, nuo pirmojo komandos sezono, o V. Lašinis – pastaruosius du sezonus.