• Lietuvos

Naujienos

Venantas Lašinis išsaugojo penktą vietą

36-ųjų daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija), kurios rengiamos Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje, ketvirtajame etape šeštadienį Lietuvos jaunimo rinktinės narys Venantas Lašinis iš „Klaipėdos komandos finišavo 33-ias ir bendrojoje įskaitoje išsaugojo penktą poziciją.

Foto: Antanas Taučius

112,6 km ilgio etapą Slovakijoje po finišo sprinto laimėjo Dennis van der Horst („Metec – TKH“) – 2 val. 51 min. 44  sek. (vid. greitis – 39,34 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-38 vietas užėmusiems dviratininkams.

V. Lašinis pirmajame tarpiniame kalnų finiše (50 km) buvo pirmas, antrajame (64 km) – antras, o trečiajame (78 km) – trečias.

Lyderiu išliko olandas Marijn van der Berg („Metec – TKH“), šeštadienį finišavęs šeštas. V. Lašinį nuo jo skiria 2 min. 39 sek.

Venantas kalnų klasifikacijoje yra antras, o sprinto – penktas.

Šiose lenktynėse Lietuvos rinktinei dar atstovauja Rojus Adomaitis, Rokas Kmieliauskas ir Justas Beniušis, o Denas Masiulis jau pasitraukė iš varžybų. Visi šie dviratininkai yra iš „Klaipėdos“ komandos.

IV ETAPO REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir penki etapai, pradėjo 118 dviratininkų iš 24-ių 12-os šalių komandų. Po prologo ir keturių etapų klasifikuota 100 dviratininkų. Sekmadienį pasibaigsiančiose varžybose dalyvauja 9 nacionalinės rinktinės. Paskutiniame etape dviratininkai Vengrijoje įveiks 150 km iš Vespremo į Papą.