Venantas Lašinis „Tour of Estonia“ prologe – 28-as

Ketvirtadienį Taline prasidėjo daugiadienės dviračių lenktynės „Tour of Estonia“ (UCI I kategorija). Šiose varžybose Lietuvos rinktinei atstovauja ir trys „Klaipėdos“ jaunimo ekipos dviratininkai: Venantas Lašinis, Justas Beniušis bei Rojus Adomaitis. 3,7 km prologe iš lietuvių geriausiai pasirodė V. Lašinis. Jis užėmė 28-ą vietą.

Nugalėjo penkiskart Austrijos asmeninių lenktynių čempionas Matthias Brandle („Israel Cycling Academy“). Jis distanciją įveikė per 5 min. 26 sek. (vid. greitis – 40,84 km/h). V. Lašinis nugalėtojui pralaimėjo 21 sek. J. Beniušis (+26 sek.) užėmė 43-ią, o R. Adomaitis (+36 sek.) – 69-ą vietas. V. Lašinis jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje yra devintas.

Lietuvos rinktinei dar atstovauja Darijus Džervus, Povilas Šideikis, Erikas Šidlauskas ir Lukas Talačka.

VAIZDO ĮRAŠAS

REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir du etapai, pradėjo 90 dviratininkų iš 14 komandų ir 21 šalies. Penktadienį varžybų dalyviai įveiks 186,7 km iš Talino į Tartu.