Venantas Lašinis UCI lenktynėse Baltarusijoje – septintas

Sekmadienį, gegužės 12-ąją, Baltarusijos sostinėje vyko penktosiose lenktynės „Grand Prix Minsk“. Dviratininkai kovojo birželį Minske vyksiančių Europos žaidynių dviračių plento grupinių lenktynių trasoje. 150 km (10 ratų po 15 km) UCI II kategorijos lenktynėse „Klaipėdos“ jaunimo komandos narys Venantas Lašinis užėmė septintą vietą ir pelnė po penkis pasaulio ir olimpinės atrankos reitingų taškus.

Pergalę iškovojo estas Norman Vahtra – 3 val. 25 min. 8 sek. 2-48 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 7 sek.

Rojus Adomaitis finišavo 26-as, Mantas Januškevičius – 30-as, o Justas Beniušis – 48-as. Lenktynėse „Klaipėdai“, vadovaujamai trenerio Artūro Šiugždinio, dar atstovavo Denas Masiulis ir Aristidas Kelmelis.

Iš 144 startavusių dviratininkų klasifikuoti 98.

Šeštadienį „Klaipėdos“ komanda dalyvavo „Minsk Cup“ lenktynėse (UCI II kategorija), tačiau jos uostamiesčio ekipai buvo nesėkmingos.